facebook_pixel

מדיניות פרטיות אופטיקה רואים שקוף (2005) בע״מ

מדיניות הפרטיות הזו מאפשרת לך לדעת איך אנו מטפלים במידע אישי שאתם מספקים לנו באתרים שמתופעלים ובבעלות אופטיקה רואים שקוף (2005) בע״מ (כולל חברות הבת והחברות הקשורות אליה), אשר מקשרים למדיניות פרטיות זו (יכונו להלן "אתרי shakoof").

מדיניות פרטיות זו לא חלה על מידע פרטי שנאסף ממך באופן לא-מקוון, או על אתרים של צדדים שלישיים שאתרי ״”shakoof מקשרים אליהם. השימוש שלך באתרי shakoof המקשרים למדיניות זו, כפוף לתנאיה. תנאי השימוש.

מה זה מידע פרטי?

"מידע פרטי" משמעותו מידע שמזהה אתכם, או שניתן להשתמש בו באופן סביר על מנת לזהות אתכם, ואשר מוכנס ל- ו/או נאסף על ידי אתרי shakoof, ונשמר על ידי shakoof בצורה נגישה. דוגמאות למידע אישי כוללות שם, כתובת למשלוח דואר, כתובת דוא"ל ומספר טלפון.

אילו סוגים של מידע shakoof אוספת באופן מקוון?

מידע אקטיבי/פעיל : מידע מטפסי הצטרפות , כגון שם טלפון וכתובת דואר אלקטרוני.

מידע פאסיבי: מידע טכני ומידע לגבי הגלישה: אתרי shakoof עשויים לאסוף פרטים על הביקורים שלכם באתרי shakoof מבלי שאתם תכניסו את המידע הזה באופן אקטיבי. המידע הזה יכול לכלול, למשל, את סוג הדפדפן ואת השפה שלו, את מערכת ההפעלה שלכם, את כתובת ה-IP שלכם, את כתובות האתרים בהם ביקרתם לפני ואחרי הביקור באתרי shakoof, את מנוע החיפוש שבעזרתו הגעתם לאתר shakoof, את הדפים שצפיתם בהם, את הפרסומים שצפיתם בהן ואת הקישורים שעליהם לחצתם באתר shakoof. ניתן לאסוף מידע זה באמצעות טכנולוגיות שונות, למשל “עוגיות", (קוקיס..) תגיות אינטרנט ומשואות רשת. דפדפן האינטרנט שלכם יכול גם הוא לשדר באופן אוטומטי לאתרי shakoof חלק מהמידע הזה, כמו כתובת באתר באחרון שבדקתם בו וגרסת הדפדפן שלכם.

האם אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים?

בהחלט. אנו מניחים שנכנסתם לאתר על מנת להתעניין במוצרים הקשורים לאופטיקה.
אנו משתמשים במידע כדי לאפשר לכם לקבל תוכן על המוצרים שאתם מתענינים בהם באופן יותר מדויק.
ֿלדוגמא: אם המידע מראה שאתם מתענינים יותר בעדשות מגע נשתדל לאפשר לכם לקבל תוכן מעניין וממוקד יותר בתחום זה.

האם אני יכול להגביל את המידע שנאסף? איך ניתן לתקן מידע פרטי או למחוק אותו מרשומת הלקוחות הקיימת?

בוודאי. ניתן לחסום את הגישה ל״עוגיות״ בחלק גדול מהדפדפנים.
ניתן לוותר על מידע ולא להרשם אליו.
ניתן לבקש הסרת מידע או שינויו מרשימת התפוצה והנתונים יוסרו או ישונו.
הנתונים יוסרו בד״כ במידית . במידה ולא הוסרו וקרתה טעות אנא פנו אלינו ישירות במייל: shakoof@gmail.com

או לטלפון : 036209131

האם shakoof חולקת את המידע הפרטי עם צדדים שלישיים?

לא. עם סייג אחד .shakoof שומרת את הזכות לשמור את המידע הפרטי שלך על מנת להיענות לבקשת מידע מורשית מרשות ממשלתית, על מנת לטפל במצבים של ביטחון לאומי, או כפי שנדרש על פי דין.

האם  shakoof מעבירה מידע פרטי לגורמי שיפוט אחרים במדינות אחרות?

shakoof מאחסנת מידע על שרתים מאובטחים במספר מדינות ברחבי העולם.. חוקי הגנת הפרטיות במדינות האלו עשויים לא להיות זהים לאלה שבמדינה שאתם גרים בה. באמצעות שימוש והשתתפות בכל אחד מאתרי shakoof, אתם מסכימים לאיסוף, העברה, איחסון ועיבוד מידע במדינות אלו.

שימוש ב"עוגיות" ובטכנולוגיות מעקב אחרות.

"עוגייה" הוא קובץ שנשלח למחשב שלכם כאשר אתם נכנסים לאתרי shakoof. הקובץ הזה מאוחסן על המחשב שלכם. לאחר שהכנסתם מידע פרטי לטופס או שדה באחד מאתרי shakoof, shakoof משתמשת בעוגיות על מנת לשמור על ההעדפות האישיות שלכם. תחומי ענין במוצרים מסוימים או נושאים מסוימים באתר שלנו.
זה מאפשר לנו לשפר את התוכן באתר על מנת שיתאים יותר למה שמענין אתכם.

באיזה סוגים של "עוגיות" וטכנולוגיות מעקב אחרות אנו משתמשים באתרי shakoof?

אתרי shakoof משתמשים ב"עוגיות זמניות": עוגיות זמניות הן פיסות זמניות של מידע שנמחקות ברגע שאתם סוגרים את חלון הדפדפן או מכבים את המחשב.

"עוגיות קבועות": עוגיות קבועות הן פיסות מידע שנמצאות על הכונן הקשיח במחשב שלכם ונשארות שם עד שאתם מוחקים אותן. עוגיות קבועות מאחסנות מידע על המחשב שלכם למספר מטרות, למשל איחזור מידע שהכנסתם קודם (דוגמת סיסמאות), עוזרות לקבוע אילו אזורים באתר המבקרים מוצאים שהכי עוזרים להם, ומשמשות להתאמת האתר בהתאם להעדפות שלכם על בסיס קבוע. עוגיות קבועות שהאתר מטמין במחשב שלכם עשויות לכלול מידע שמאפשר זיהוי אישי, אך רק אם נרשמתם או הסכמתם בדרך אחרת לשמירת מידע מאפשר זיהוי שסיפקתם באתר. אחרת, השרת של האתר יודע רק שמבקר לא מזוהה עם עוגיות נכנס לאתר.

"משואות רשת" (מכונות גם תגיות רשת): משואת רשת היא גרפיקה זעירה באתר אינטרנט או בהודעת דוא"ל שמשמשת למעקב אחר הדפים שנצפו או ההודעות שנפתחו. משואות רשת מוסרות לשרת של האתר מידע כמו כתובת ה-IP וסוג הדפדפן של המחשב של המשתמש. משואות רשת יכולות להמצא בתוך פרסומות רשת שמפנות משתמשים לאתר שלנו, ובדפים שונים של האתר. משואות רשת מספקות מידע לגבי כמה פעמים דף נפתח ובאיזה מידע משתמשים צופים.

חלק גדול מהדפדפנים המודרנים מאפשרים חסימת גישה לעוגיות בצורה די טובה.

בכל שאלה ניתן לפנות אלינו טופס צור קשר באתר

או בטלפון 036209131

 

דילוג לתוכן